Aktualności Aktualności

SUKCES SIATKARZY!!

NA ROZGRYWANYCH W DNIACH 16-17.02.2017. XVI MISTRZOSTWACH NADLEŚNICTW W PIŁCE SIATKOWEJ NASZA DRUŻYNA WYWALCZYŁA BRĄZOWY MEDAL.

Już po raz szesnasty siatkarze-leśnicy spotkali się w Biłgoraju na turnieju którego stawką było zdobycie pucharu ufundowanego przez Dyrektora RDLP w Lublinie. Na parkiecie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stawiło się 17 zespołów (16 reprezentujących nadleśnictwa i zespół BULiGL). Drużyna Nadleśnictwa Rudnik po gładkim pokonaniu drużyn z Biłgoraja, Lubartowa i Nowej Dęby zajęła pierwsze miejsce w grupie. To oznaczało ćwierćfinał z mocnym przeciwnikiem jakim zawsze byli siatkarze Nadleśnictwa Józefów. Z tej potyczki wyszliśmy również zwycięsko (2:0) i to oznaczało, że w piątkowym półfinale zmierzymy się z drużyną z Włodawy. Niestety po bardzo zaciętym pojedynku ulegliśmy drużynie z Włodawy- jak się później okazało przyszłemu mistrzowi tegorocznych rozgrywek. Ostatecznie w meczu o brązowy medal i 3 miejsce  pokonaliśmy drużynę z Krasnegostawu. Nagrodę indywidualną dla najlepszego atakującego mistrzostw otrzymał nasz zawodnik Kamil Zastawny.

Zespół Nadleśnictwa Rudnik w tegorocznych rozgrywkach występował w następującym składzie: